NASI PARTNERZY

Nasi partnerzy znajdują się w Europie, Chinach, Indiach oraz USA. Kliknij w logo danego partnera, aby przejść na jego stronę internetową. 


PARTNERZY VAR & OEM 

Apexiz.jpg


 APEXIZ oferuje rozwiązania cyfrowej produkcji, takie jak symulacje 3D oraz programowanie robotów offline. APEXIZ oraz jego partnerzy posiadają wiele lat doświadczenia w rozwoju oprogramowania symulacyjnego oraz programowania robotów offline.  
Więcej informacji: APEXIZ 

PDSI.jpg
 
PDSI zajmuje się tworzeniem sprzętu, który jest dobrze zaprojektowany, funkcjonalny oraz dopasowany do celu w jakim ma być wykorzystywany.  
Nasi specjaliści świadczą usługi “pod klucz” od 1955 roku. Od tego czasu, z ciągłym zaangażowaniem na rzecz innowacji oraz z skoncentrowaniem się na stale zmieniających się potrzebach naszych klientów, doświadczamy ciągłego rozwoju. Obecnie, nasi inżynierowie, producenci narzędzi, maszyniści oraz inni członkowie zespołu produkcyjnego świadczą szeroki zakres usług w połączeniu z doświadczeniem i zdolnościami projektowymi.   
Więcej informacji: PDSI, YouTube: PDSI

Welmax.jpg

Welmax posiada szerokie doświadczenie w projektowaniu, budowaniu oraz dostosowywaniu maszyn i sprzętu spawalniczego. Welmax zajmuje się usługami wraz z naprawami i utrzymaniem, jak również wypożyczeniem i sprzedażą używanego sprzętu. Nasza podstawowa działalność jest powiązana z olejem i gazem, budowaniem statków, energią, młynami rurowymi, przemysłem procesowym, generowaniem zasilania oraz rurociągami. 
Welmax jest jednym z największych Norweskich dostawców zmechanizowanej produkcji sprzętu spawalniczego. Doświadczenie firmy budzi zainteresowanie na arenie międzynarodowej, Welmax stale rozszerza swoje działania w krajach na całym świecie. 

Flexcon.jpg

Flexcon zajmuje się rozwojem oraz usługami konsultingowymi związanymi z symulacjami, harmonogramowaniem, optymalizacją oraz zarządzaniem produkcyjnymi procesami biznesowymi.  


Severt.jpg

Firma Severt została założona w 1964 roku i zlokalizowana jest w Vreden, w Niemczech. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji maszyn do specjalnych celów oraz najwyższej jakości stacji spawalniczych. Olbrzymia precyzja w produkcji stacji roboczych jest specjalnością firmy. Przedsiębiorstwo posiada również własną fabrykę w Polsce. 


blastman.jpg

Światowy lider w dostarczaniu niezawodnych oraz zaawansowanych systemów robotyki czyszczenia ściernego. 
Blastman Robotics Ltd posiada ponad 30-letnie doświadczenie w dostarczaniu dostosowanych aplikacji dla transport drogowego i kolejowego, tłoczni, elektrowni, zróżnicowanych struktur stalowych, lotnictwa i wielu innych.

Dualis.jpg

Od ponad 20 lat bardzo dobrze znani lokalni oraz międzynarodowi klienci z różnych gałęzi przemysłu polegają na innowacyjnym portfolio produktów oraz know-how pochodzącej z Drezna firmy tworzącej oprogramowanie – DUALIS GmbH IT Solution. DUALIS jest jednym z wiodących producentów oprogramowania oraz firmą świadczącą usługi w obszarze symulacji, optymalizacji procesów oraz szczegółowego planowania zamówień. Dowiedz się więcej o naszej szerokiej gamie produktów, do której z pewnością się przekonasz!


LAC logo 10.jpg


 LAC jest niezależną fundacją powiązaną z Uniwersytetem w Twente. Prowadzimy pełną integrację Delfoi Arc z wszystkimi markami tworzącymi roboty, między innymi – ABB, Cloos, Yaskawa i OTC. Ponadto prowadzimy szkolenia w zakresie Delfoi ARC oraz zajmujemy się studium wykonalności w oparciu o software. LAC jest integralnym partnerem NIL (Duński Instytut Technologii Spawania, IWF). Ponadto prowadzimy certyfikację robotów spawalniczych. 


Rolan.jpg

Rolan Robotics jest duńskim integratorem systemów robotyki z ponad 34 letnim doświadczeniem w integracji robotów przemysłowych z szerokiego sektora rynku oraz aplikacji. Rolan Robotics dostarczył setki systemów robotów dla Beneluksu, głównie dla sektora połączeń. Sektor składa się z konwencjonalnych aplikacji spawalniczych MIG oraz TIG, jak również aplikacji spawania laserowego. Roboty obsługujące pełnią istotną role w obszarze naszych aplikacji.  


junwu.jpg

Zlokalizowana w Szanghaju, w Chinach firma, właściciel Shanghai Yuanheng Science & Technology Development Co., Ltd. posiada ponad 15 lat doświadczenia w zarządzaniu dużymi, ważnymi oraz krytycznymi projektami swoich klientów. Przedsiębiorstwo posiada międzynarodową bazę klientów oraz obszerne doświadczenie w obsłudze dostawców, wdrażaniu procesów udoskonalania. Ponadto firma prowadzi wsparcie edukacyjne i wdrożeniowe dla przedsiębiorstw poszukujących ulepszenia wydajności. Kluczowe kompetencje firmy to symulacje fabryki produkcyjnej oraz programowanie robotów offline.


DelfoiTanoti.jpg


Delfoi TANOTI Technologies Pvt Ltd rozpoczęło swoją działalność w 2012 roku, w Bangalore, jako partner fińskiego Delfoi Oy, pomagając w zakresie prowadzenia najnowocześniejszych technologii w dziedzinie inżynierii i produkcji. Zespół Delfoi Oy oraz Delfoi TANOTI z Indii, przez wiele lat działał w różnych gałęziach przemysłu, co przyczyniło się do stworzenia najwyższej klasy rozwiązania dla klientów.

Dyntell_logo for real.jpg

Dyntell jest partnerem dla firm które stale chcą rozwijać swoją współpracę w sektorze IT oraz zapewniać wsparcie danych ekonomicznych, tak aby sprostać ich potrzebom oraz celom związanym z ponad 100 klientami pochodzącymi z Węgier oraz zagranicy. Zespół doświadczonych konsultantów firmy Dyntell zdobył swoją wiedzę podczas pracy na wielu różnych stanowiskach. System ERP firmy Dyntell jest używany w ponad 250 lokalizacjach. Dyntell podpisał umowę partnerską z firmą Delfoi za świadczenie usług Delfoi Planner jako części swojego systemu ERP Dyntell.

o_o_techn.jpg

O & O Technology jest naszym partnerem w Turcji.

sumigcapture.JPG

Firma Sumig jest założona w 1980 roku i specjalizuje się w rozwiązaniach spawalniczych i cięcia, starając się stale przekraczać granice jakości i technologii. Dzięki innowacyjnym produktom opracowanym we własnej technologii, firma stale się rozszerza i jest liderem na rynku brazylijskim.


TECHNOLOGY PARTNERS

vc_logo.jpg


UDOSTĘPNIJ